Baziniai fotografijos mokymai

Baziniai fotografijos mokymai Vilniuje, skirti pradedantiesiems arba pažengusiems fotografams, norintiems įtvirtinti žinias. Jų metu Vilniaus Dailės Akademijos doc. Remigijus Zolubas suteiks stiprius fotografijos pagrindus tolimesniam tobulėjimui. 

  • I pakopa – nebūtinos jokios pirminės žinios
  • 5 užsiėmimai po 2 valandas
  • Grupėje 6-10 žmonių
  • Vilnius
  • Išduodamas pažymėjimas, kuris patvirtins naujai įgytas žinias
  • Artimiausia data: 2024 04 30

130,00€

Domitės fotografija, bet nesate patenkinti nuotraukomis? Turite gerą fotoaparatą, bet neišnaudojate jo galimybių? Turite kūrybinę gyslelę, tik nesiryžtate žengti pirmo žingsnio?

Tuomet bazinis fotografijos kursas kaip tik Jums. Jis suteiks itin svarbias pamatines žinias, kurios leis tobulėti fotografijoje (ypač jeigu planuojate karjerą fotografijoje) ir padės suprasti, kaip pasiekti norimą meninį rezultatą.

01 / teorija

Susipažinsite su pagrindinėmis fotografijos sudedamosiomis dalimis (šviesa, kompozicija, siužetu). Išsiaiškinsite savo fototechnikos galimybes, išmoksite naudoti objektyvus ir kitus fototechnikos priedus.

02 / gilinimasis

Tyrinėsite portretavimą ir papildomus šviesos šaltinius. Kartu atrasime įvairių fotografijos žanrų (peizažo, reportažo, kelionių fotografijos) grožį ir specifiką.

03 / praktika

Visas įgytas žinias įtvirtinsite atliekant namų darbus. Galėsite tobulėti ir po mokymų, talpindami nuotraukas FB grupėje „Zolubo fotoklubas” ir gauti profesionalo komentarus.

Ką sako mano mokiniai:

„Puikus mokytojas, kuris nevyniodamas į vatą atskleis tiek jūsų silpnąsias, tiek stipriąsias puses ir privers naujomis akimis pažvelgti į fotografiją. Visiems rekomenduoju!”

– Šarūnas Sabaitis

„Buvau pirmos pakopos kursuose, labai patiko. Viskas pateikiama idomiai ir su humoru. Nei viena pamoka neprailgo. Eisiu dar. Labai tinkami kursai savamoksliams (padeda suprasti, kad ne velnio nieko nemoki) Rekomenduoju visiems kas nors kiek domisi fotografija”

– Evaldas

„Išklausiau bazinį kursą. Esu sužavėtas Remigijaus gebėjimu įdomiai ir įtraukiančiai pasakoti apie fotografiją. Viršijo lūkesčius, ačiū.”

– Karolis

Apie lektorių

Kursą vesiu aš, Remigijus Zolubas, fotomenininkas, Vilniaus dailės akademijos docentas, daugiau nei 25 metus dirbęs lektoriumi. 

Didžiuojuosi gausiu būriu fotografų, baigusių mano mokymus. Jų tarpe yra sėkmingai dirbančių mados ir reklamos fotografijoje, fotografuojančių savo ir savo artimųjų malonumui, kuriančių meną, organizuojančių parodas, leidžiančių knygas ar pavertę hobį pagrindiniu užsiėmimu.

Turite klausimų apie bazinį fotokursą?

Mokymai vyksta fotostudijoje Sporto g. 11, (2 aukštas), Vilniuje.

5 užsiėmimai po 2 valandas. Nuo 18:00 val. iki 20:00 val.

Jeigu turite fotoaparatą, prašau jį atsinešti į pirmąjį užsiėmimą. Taip pat atsineškite ir 3 savo darytas nuotraukas laikmenoje arba turėkite nuorodą.

Paspaudus nuorodą apačioje, būsite perkelti į online rezervacijos sistemą. Ten, pasirinkus norimą datą, galėsite sumokėti iškart. 

Jeigu toks mokėjimo būdas netinka, prašome susisiekti su mumis: info@fotomokykla.lt

Kviečiame susisiekti Jums patogiu būdu:

info@fotomokykla.lt

+370 686 62620

Susisiekimo forma

Jei norite įgyti esmines fotografijos žinias arba hobį paversti profesionalia karjera - šie baziniai fotomokymai skirti Jums.

Artimiausia mokymų data: 2024-04-30
Mokymų grafikas:
2024 04 30 (Antradienis) 18:00-20:00
2024 05 02 (Ketvirtadienis) 18:00-20:00
2024 05 07 (Antradienis) 18:00-20:00
2024 05 09 (Ketvirtadienis) 18:00-20:00
2024 05 14 (Antradienis) 18:00-20:00

130,00€

Jums Taip Pat Gali Patikti:

Baziniai fotomokymai Vilniuje

Buduaro fotomokymai Vilniuje

Fotoaparato valdymo kursas nuotoliu

Write short description about your business here Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit

mano dovana jums

Norite sužinoti 22-iejų sėkmingų fotografų profesines paslaptis ir klaidas?

Kviečiame parsisiųsti nemokamą dovaną fotoentuziastams ir prenumeruoti Zolubo Fotomokyklos naujienlaiškį

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.